Informácie o prádle:
Kategória: Detská bielizeň – Výpredaj
Dodavateľ:Charlie Choe
Cena:23 €

Bavlnené dievčenské pyžamo Sweet life pre sladké snívanie. Jemné dievčenské farby a roztomilá makrónková potlač na nohaviciach. Dievčenské pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse prešitá guma Nohavice zakončené lemom Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Dievčenské pyžamo Bulldogs
  Dievčenské pyžamo Bulldogs

  Bavlnené dievčenské pyžamo Bulldogs pre milovníčky psíkov. Predĺžené jednofarebné tričko s potlačou buldočkov dopĺňajú pruhované nohavice. Dievčenské pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse prešitá guma Nohavice..

  27 €
 • 3 pack detských hrejivých ponožiek Love
  3 pack detských hrejivých ponožiek Love

  Trojbalenie detských hrejivých ponožiek Love. S motívmi roztomilých srdiečok pre malú parádnicu. Detské ponožky Výhodné balenie Balenie obsahuje troje rôzne ponožky, viď. foto...

  8.39 €
 • Chlapčenské pyžamo Spider
  Chlapčenské pyžamo Spider

  Pre tých, ktorí sa neboja pavúkov, je tu bavlnené chlapčenské pyžamo Spider. Nápaditá potlač pre malých hrdinov. Chlapčenské pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse prešitá guma Nohavice zakončené lemom Certifikát kvality..

  19 €
 • Dievčenské pyžamo Paris 02
  Dievčenské pyžamo Paris 02

  Bavlnené dievčenské pyžamo Paris 01. Predĺžené tričko aj dlhé nohavice pre maximálne pohodlie počas spánku. Dievčenské pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse prešitá guma Nohavice zakončené lemom Certifikát kvality a..

  17.00 €
 • 3 pack chlapčenských slipov 4524
  3 pack chlapčenských slipov 4524

  Trojbalenie detských slipov z príjemného úpletu. V páse širšia guma s logom Rozkrok je zosilnený Zadná strana bez švov, jednofarebná Výpredaj > Detská bielizeň – Výpredaj..

  6.59 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt