Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Rosme
Cena:30.99 €

Do nežnej podprsenky Anette sa zamilujete. Kvetinová čipka, jemná a ľahučká ako pierko, splynie v dokonalom súlade s Vašimi prsami. Nevystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s dvomi polohami na stiahnutie


 • Podprsenka Daniela 59 nevystužená
  Podprsenka Daniela 59 nevystužená

  Decentne priesvitná podprsenka s nevystuženými košíčkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs. Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie..

  29.99 €
 • Športová podprsenka Fit Bra 06-303 dvojvrstvová bezšvová
  Športová podprsenka Fit Bra 06-303 dvojvrstvová bezšvová

  Bezšvová športová podprsenka Vám zabezpečí pohodlie počas obľúbených fit aktivít. Stredný stupeň opory pŕs sa skvele hodí napríklad pre cyklistiku, korčuľovanie alebo lyžovanie. V dvojvrstvovom prevedení, s obsahom aloe vera a..

  23.99 €
 • Podprsenka Daniela Black 059 nevystužená
  Podprsenka Daniela Black 059 nevystužená

  Decentná podprsenka s nevystuženými košíčkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs. Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie..

  29.99 €
 • Podprsenka Annete Beige nevystužená
  Podprsenka Annete Beige nevystužená

  Do nežnej podprsenky Anette sa zamilujete. Kvetinová čipka, jemná a ľahučká ako pierko, splynie v dokonalom súlade s Vašimi prsami. Nevystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s dvoma polohami na..

  24.79 €
 • Podprsenka Fern nevystužená
  Podprsenka Fern nevystužená

  Fern patrí medzi najobľúbenejšie nevystužené podprsenky našich zákazníčok a je vhodná pre všetky veľkosti pŕs. Vďaka špeciálnemu strihu vytvorí prirodzene krásny tvar pŕs, zároveň ich ľahko spevní a poskytne im potrebnú..

  15 €
 • Podprsenka Daniela 59 nevystužená béžová
  Podprsenka Daniela 59 nevystužená béžová

  Decentne priesvitná podprsenka s nevystuženými košíčkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs. Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie..

  23.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Banana Split nevystužená, bavlnená
  Dojčiaca podprsenka Banana Split nevystužená, bavlnená

  Neuveriteľné pohodlie v období dojčenia Vám poskytne bavlnená podprsenka Banana Split. Košíčky nemajú klasické odopínanie, ale jednoducho sa vďaka svojmu strihu odhrnú. Materská podprsenka Nevystužené košíčky Bez kostíc..

  21.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt