Informácie o prádle:
Kategória: Pančuchový tovar a legíny
Dodavateľ:BOMA
Cena:5.89 €

Dámske podporné pančuchové nohavice s vysokým podielom elastanu. Vlákna sú špeciálne zapletené a vďaka nim sú pančuchy vhodné ako prevencia vzniku kŕčových žíl a pocitu ťažkých nôh. Dámske pančuchové nohavice Elastický neškrtiaci pás Zosilnený sed Bavlnený rozkrok Zadný klin Zosilnená špička Sila 20 DEN


 • Pančuchové nohavice Lycra 105 - 20 DEN
  Pančuchové nohavice Lycra 105 - 20 DEN

  Klasické pančuchové nohavice na každodenné nosenie. V polomatnom prevedení. Dámske pančuchové nohavice Zosilnený sed Zosilnená špička Bez zosilnenej päty Polomatný vzhľad..

  3.19 €
 • Pančuchové nohavice Emily so srdiečkami
  Pančuchové nohavice Emily so srdiečkami

  Jemné pančuchové nohavice s lycrou. Dvakrát oplietané polyamidovým vláknom s obsahom lycry pre vyššiu pružnosť materiálu Zdobené nežným srdiečkovým vzorom Pás zakončený širokým elastickým pruhom pre lepšie držanie Bez..

  6.29 €
 • Pančuchové nohavice Velia - otvorená špička
  Pančuchové nohavice Velia - otvorená špička

  Jemné pančuchové nohavice bez prstovej časti! Ideálne pre leto - vhodné do otvorených topánok! s prídavkom lycry pre vysokú elasticitu a húževnatosť materiálu jemnosť 10 DEŇ..

  5.89 €
 • Bokové pančuchové nohavice 20 DEN
  Bokové pančuchové nohavice 20 DEN

  Jemné pančuchové nohavice s praktickým bokovým strihom. Skvele sa hodia pod sukne so zníženým pásom. Dámske pančuchové nohavice Matný vzhľad Bokový strih Elastický neškrtiaci pás Zosilnená nohavičková časť Bez zosilnenej..

  3.19 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt