Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Hanna Style
Cena:20.99 €

Materská podprsenka Hanna z príjemného elastického materiálu. Je nevystužená a bez kostíc, vďaka tomu sa v nej aj pohodlne vyspíte. Materská podprsenka Antibakteriálna úprava Nevystužené košíčky Odopínanie vrchnej časti košíčkov Bez kostíc Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami stiahnutia


 • Športová bezšvová podprsenka Actionbra II
  Športová bezšvová podprsenka Actionbra II

  Pohodlná podprsenka je základom pod každé športové oblečenie. Športovú podprsenku so stredným stupňom opory môžete bez obáv nosiť aj pri športoch, ktoré sú náročnejšie na pohyb, ako napríklad cyklistika, in-line korčule,..

  15.99 €
 • Podprsenka Galla 557924 nevystužená bez kostíc
  Podprsenka Galla 557924 nevystužená bez kostíc

  Máte rada pohodlie? Doprajte si ho s podprsenkou Galla. Jej košíčky s bočnými dielmi budú pevne držať Vaše prsia na mieste aj bez klasických kostíc a výstuže. Nevystužené košíčky Vystužený bočný diel košíčkov Vnútorná..

  30.99 €
 • Podprsenka Anette nevystužená
  Podprsenka Anette nevystužená

  Do nežnej podprsenky Anette sa zamilujete. Kvetinová čipka, jemná a ľahučká ako pierko, splynie v dokonalom súlade s Vašimi prsami. Nevystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s dvomi polohami na..

  30.99 €
 • Podprsenka Daniela 59 nevystužená
  Podprsenka Daniela 59 nevystužená

  Decentne priesvitná podprsenka s nevystuženými košíčkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs. Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie..

  20.99 €
 • Športová podprsenka Fit Bra 06-303 dvojvrstvová bezšvová
  Športová podprsenka Fit Bra 06-303 dvojvrstvová bezšvová

  Bezšvová športová podprsenka Vám zabezpečí pohodlie počas obľúbených fit aktivít. Stredný stupeň opory pŕs sa skvele hodí napríklad pre cyklistiku, korčuľovanie alebo lyžovanie. V dvojvrstvovom prevedení, s obsahom aloe vera a..

  23.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt