Informácie o prádle:
Kategória: Novinky
Dodavateľ:Cornette
Cena:20.99 €

Bavlnené chlapčenské pyžamo Cube Master príjemne zahreje v chladnejších mesiacoch. Mikinové tričko s pružným spodným lemom ma elasticky zakončené rukávy, ktoré sa nevyťahujú a nikde nesťahujú. Dlhé nohavice s prešitou gumou v páse sú zakončené pohodlnými manžetami.Chlapčenské pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse prešitá guma Nohavice zakončené manžetou Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100 Akcia > Novinky | Novinky > Detská bielizeň > Chlapčenská bielizeň | Pyžamá


 • 2 PACK bralette podprseniek Lana
  2 PACK bralette podprseniek Lana

  Čipkované bralette podprsenky Lana v praktickom dvojbalení sú vhodné aj pre ženy plných tvarov. Prevedenie bez kostíc s nevystuženými košíčkami a vyberateľnými vypchávkami zaručí úplné pohodlie. Bralette podprsenka Výhodné..

  33.99 €
 • 3 PACK predĺžení zapínania 2 háčiky
  3 PACK predĺžení zapínania 2 háčiky

  Predĺžené zapínanie v základných farbách vo výhodnom trojbalení. Skvelé riešenie, pokiaľ vám je obvod podprsenky príliš tesný. Vhodné pre podprsenky s dvojháčikovým zapínaním.Predĺžené zapínanie Zadné zapínanie na dva..

  11.99 €
 • 3 PACK predĺženia zapínania 3 háčiky
  3 PACK predĺženia zapínania 3 háčiky

  Predĺžené zapínanie v základných farbách vo výhodnom trojbalení. Skvelé riešenie, pokiaľ vám je obvod podprsenky príliš tesný. Vhodné pre podprsenky s trojháčikovým zapínaním.Predĺžené zapínanie Zadné zapínanie na tri..

  11.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt