Informácie o prádle:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Volin
Cena:29.99 €

Dámske jednodielne športové plavky Alex. Navrhnuté v slnečnom Taliansku! Pevnejší plavkový materiál, príjemný a rýchloschnúci Plavky majú klasický športový strih – hodia sa na pláž, všetky plážové športy aj do plaveckého bazéna Oblasť košíčkov je hladká, bez vypchávok Opticky zoštíhľujúce pruhy na bokoch Chrbát vykrojený do kríža (americké prieramky) Rozkrok podšitý zosilnený príjemnou plavkovou látkou


 • Dámske jednodielne športové plavky Aquasport II.
  Dámske jednodielne športové plavky Aquasport II.

  Dámske jednodielne plavecké plavky. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Plavky majú šedú farbu s neónovo-zelenými prúžkami v prednej časti Bez výstuže a košíčkov, vnútorná časť predného dielu..

  49.99 €
 • Dámske športové jednodielne plavky Alex 04
  Dámske športové jednodielne plavky Alex 04

  Dámske jednodielne športové plavky Alex. Pevnejší plavkový materiál, príjemný a rýchloschnúci Plavky majú klasický športový strih – hodí sa na pláž, všetky plážové športy aj do plaveckého bazéna Oblasť košíčkov je..

  20.99 €
 • Dámske športové jednodielne plavky Alex 05
  Dámske športové jednodielne plavky Alex 05

  Dámske jednodielne športové plavky Alex. Pevnejší plavkový materiál, príjemný a rýchloschnúci Plavky majú klasický športový strih – hodí sa na pláž, všetky plážové športy aj do plaveckého bazéna Oblasť košíčkov je..

  29.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Kayla
  Dámske jednodielne plavky Kayla

  Jednodielne plavky Kayla v osvedčenom športovom strihu sa skvele hodia na kondičné plávanie. Skryté košíčky sú nevystužené s možnosťou vloženia vypchávok. Kontrastné prvky dodávajú plavkám šmrnc. Ušité z talianskej..

  43.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Dora
  Dámske jednodielne plavky Dora

  Jednodielne plavky Dora v osvedčenom športovom strihu. Ramienka sú spojené medzi lopatkami, držia tak bezpečne na mieste a vďaka tomu sa plavky skvele hodia aj na akčné vodné športy. Skryté košíčky sú nevystužené s možnosťou..

  44.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Karen
  Dámske jednodielne plavky Karen

  Jednodielne plavky Karen v osvedčenom športovom strihu sa skvele hodia na kondičné plávanie. Skryté košíčky sú nevystužené s možnosťou vloženia vypchávok. Kontrastné prvky a prestrih na chrbte dodávajú plavkám šmrnc. Ušité z..

  45 €
 • Dámske jednodielne plavky Roxi
  Dámske jednodielne plavky Roxi

  Štýlové športové plavky Roxi s úzkymi, dĺžkovo nastaviteľnými ramienkami. Podprsenková časť má na chrbte kovové zapínanie. Skryté košíčky sú nevystužené s možnosťou vloženia vypchávok. Ušité z talianskej plavkoviny..

  26.39 €© 2021 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt