Informácie o prádle:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Astratex
Cena:15.99 €

Pohodlná podprsenka je základom pod každé športové oblečenie. Športovú podprsenku so stredným stupňom opory môžete bez obáv nosiť aj pri športoch, ktoré sú náročnejšie na pohyb, ako napríklad cyklistika, in-line korčule, jogging alebo lyžovanie. Športová podprsenka MID support – stredná opora pŕs Antibakteriálna úprava S aktívnymi iónmi striebra (zabraňujú vzniku zápachu) Nevystužené košíčky Oblieka sa cez hlavu Tu Vám poradíme, ako si vybrať správnu športovú podprsenku či top, podľa športovej aktivity a s tým spojenej potrebnej miery opory.


 • Podprsenka Galla 557924 nevystužená bez kostíc
  Podprsenka Galla 557924 nevystužená bez kostíc

  Máte rada pohodlie? Doprajte si ho s podprsenkou Galla. Jej košíčky s bočnými dielmi budú pevne držať Vaše prsia na mieste aj bez klasických kostíc a výstuže. Nevystužené košíčky Vystužený bočný diel košíčkov Vnútorná..

  30.99 €
 • Podprsenka Anette nevystužená
  Podprsenka Anette nevystužená

  Do nežnej podprsenky Anette sa zamilujete. Kvetinová čipka, jemná a ľahučká ako pierko, splynie v dokonalom súlade s Vašimi prsami. Nevystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s dvomi polohami na..

  30.99 €
 • Podprsenka Daniela 59 nevystužená
  Podprsenka Daniela 59 nevystužená

  Decentne priesvitná podprsenka s nevystuženými košíčkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs. Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie..

  29.99 €
 • Športová podprsenka Fit Bra 06-303 dvojvrstvová bezšvová
  Športová podprsenka Fit Bra 06-303 dvojvrstvová bezšvová

  Bezšvová športová podprsenka Vám zabezpečí pohodlie počas obľúbených fit aktivít. Stredný stupeň opory pŕs sa skvele hodí napríklad pre cyklistiku, korčuľovanie alebo lyžovanie. V dvojvrstvovom prevedení, s obsahom aloe vera a..

  23.99 €
 • Podprsenka Daniela Black 059 nevystužená
  Podprsenka Daniela Black 059 nevystužená

  Decentná podprsenka s nevystuženými košíčkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs. Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie..

  29.99 €
 • Podprsenka Annete Beige nevystužená
  Podprsenka Annete Beige nevystužená

  Do nežnej podprsenky Anette sa zamilujete. Kvetinová čipka, jemná a ľahučká ako pierko, splynie v dokonalom súlade s Vašimi prsami. Nevystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s dvoma polohami na..

  24.79 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt